Ігор Пасічник привітав «День» з підбиттям підсумків ювілейного фотоконкурсу

29 вересня 2008

26 вересня відбулося підбиття підсумків Х ювілейного фотоконкурсу газети «День». Національний університет «Острозька академія», як давній друг і партнер газети, підтримав проведення фотоконкурсу.

Ректор університету Ігор Пасічник виступив із вітальним словом на урочистій церемонії підбиття підсумків та вручив приз від навчального закладу учасникові фотоконкурсу, студентові Національного університету ім. Івана Франка Ярославу Табінському за роботу під назвою «Україні слава». Онука Ігоря Пасічника Ніколіна та дитячий гурт «Юніор» порадували присутніх своїми виступами.

Учасниками фотоконкурсу були також студенти Національного університету «Острозька академія». Зокрема, на виставці фотографій під час урочистої церемонії підбиття підсумків була представлена робота студента факультету романо-германських мов Ярослава Мізерного «Скорбота».