«Intercollegia» проводить тренінг для вчителів в Острозькій академії

28 березня 2008

З 24 по 29 березня у Національному університеті «Острозька академія» проходили навчальні слухання для вчителів колегіумів Національного університету «Києво-Могилянська академія» за курсом «Основи інформаційно-комп’ютерних технологій». Подібні тренінги у рамках проекту «Intercollegia» відбуваються в Острозькій академії вже втретє.

Робота навчальних слухань проходила за такими напрямками: використання комп’ютерів на уроках інформатики, інформація у світі, розвиток цифрових комп’ютерних ресурсів, концепція електронного навчання, графічний дизайн, використання комп’ютерних презентацій у школах, комп’ютерне тестування.

У навчальних слуханнях в рамках проекту брали участь вчителі з Івано-Франківщини, Тернопільщини, Києва. Методики, представлені на тренінгах, вони надалі застосовуватимуть самостійно під час проведення занять у колегіумах Національного університету «Києво-Могилянська академія».