День відкритих дверей в університеті

28 січня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 26 січня відбувся День відкритих дверей, у якому взяли участь понад 500 абітурієнтів.

Традиційно наприкінці січня у Національному університеті «Острозька академія» відбувається День відкритих дверей. Цей захід дає можливість абітурієнтам та їх батькам отримати більше необхідної інформації про університет, систему навчання, ознайомитися з правилами прийому на 2008-2009 навчальний рік.

Абітурієнти також можуть спробувати свої сили та перевірити знання, взявши участь у пробному тестуванні. Упродовж цього часу батьки мають змогу поспілкуватися із ректором Острозької академії Ігорем Пасічником та директором Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання Галиною Пастушок.

Щороку в пробних тестуваннях бере участь велика кількість учнів зі шкіл не лише Рівненщини, а й усієї України. Дехто прагне перевірити свої знання, але для багатьох вступ до Острозької академії є чітко визначеним життєвим орієнтиром. «Я мрію стати студенткою Острозької академії, і це моє остаточне рішення. Оскільки Острозька академія – престижний навчальний заклад, де можна отримати якісну освіту», – поділилася враженнями абітурієнтка з міста Славути Хмельницької області.

Після закінчення тестування для абітурієнтів та їх батьків була організована екскурсія, щоб вони могли більше дізнатися про історичне минуле навчального закладу.