«Бубабісти» в Острозькій академії

28 січня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» минулого тижня відбулася зустріч з відомою літературною групою Бу-Ба-Бу (бурлеск, балаган, буфонада): Юрієм Андруховичем, Олександром Ірванцем та Віктором Небораком.

Офіційною причиною їх візиту була презентація нової книги «Антологія. Бу-Ба-Бу. Вибране», видана з ініціативи львівського письменника, видавця, журналіста Віктора Габора, а неофіційною – святкування дня народження Олександра Ірванця, Підскарбія Бу-Ба-Бу.

Іменинник розповів про «підпільні рівні найкращих кухонь», де формувалися поетичні смаки, перший літературний вечір в Молодому театрі Києва та поетичні спроби молодих років.

Бубабісти по-черзі декламували власні вірші, розповідаючи передісторію їх появи, про персонажів та літературні вечори, роздавали автографи та відповідали на запитання студентів академії.

Під час зустрічі проректор з навчальної роботи Національного університету «Острозька академія» професор Петро Кралюк нагородив Олександра Ірванця дипломом почесного члена Острозького Академічного Братства.