У Києві відбувся круглий стіл щодо проблем євроатлантичної інтеграції України

27 травня 2008

Кандидат історичних наук, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін Національного університету «Острозька академія» Інна Шостак взяла участь у роботі круглого столу на тему: «Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав-членів НАТО останніх двох хвиль розширення», який проходив у Києві в Інституті трансформації суспільства.

Мета проведення круглого столу полягала не тільки у визначенні підходів до формування нової моделі вивчення громадської думки щодо питань євроатлантичної інтеграції України, але й у використанні досвіду нових країн НАТО – Словаччини, Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Словенії – у проведенні подібних опитувань.
У роботі круглого взяли участь представники посольств Словенії, Королівства  Норвегії, Словацької Республіки, Литовської Республіки, представництво НАТО в Україні, а також провідні вищі навчальні заклади України, громадські організації та регіональні Центри євроатлантичної інтеграції.

Національний університет «Острозька академія» представляла у роботі круглого столу Інна Шостак, директор Інституту соціальних досліджень, викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Острозької академії.

За результатами роботи круглого столу були внесені пропозиції щодо формування мережі науково-дослідних, експертних та університетських центрів з різних регіонів України, створення бюро вивчення громадської думки у структурі регіональних Центрів євроатлантичної інтеграції України.