Студенти презентували соціальну рекламу

27 березня 2008

У рамках проведення тижня факультету політико-інформаційного менеджменту за підтримки кафедри документознавства та інформаційної діяльності Острозької академії, 26 березня в університеті відбувся щорічний фестиваль реклами. Цей фестиваль був присвячений року національного усиновлення в Україні, ініційованого Президентом Віктором Ющенком та проводився під гаслом «Зміни долю дитини».

Під час фестивалю було презентовано роботи студентів у таких номінаціях:
телевізійна реклама, друкована реклама, постери для зовнішньої реклами та плакати для зовнішньої реклами, графічний дизайн, інтернет-реклама та веб-дизайн, медіа-проекти, рекламна фотографія та зовнішня реклама. Участь у фестивалі брали студенти усіх факультетів, спеціальностей та курсів. Із десяти запропонованих презентацій журі обрало переможця – студентку  третього курсу спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність» факультету політико-інформаційного менеджменту Тетяну Стахур, яка також отримала приз у номінації «Глядацькі симпатії».

Під час проведення фестивалю ведучі оголосили конкурс серед глядачів на найкращий слоган. «Не обділи рекламу увагою, а дитину – теплом»,  журі визнало найкращим серед запропонованих.