Михайло Сирота побував в Острозькій академії

27 березня 2008

Національний університет «Острозька академія» 26 березня відвідав відомий політик, науковець, член депутатської фракції «Блок Литвина» Михайло Сирота.

Під час своєї зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом Михайло Сирота відповів на численні запитання та зробив короткий огляд політичної ситуації України. Крім того, він висловив своє бачення шляхів розвитку нашої держави. Основний акцент політик зробив на ставленні  громадян до Конституції України. «Не всі виконують Божі заповіді, але в цьому не винна Біблія, а винні громадяни. Аналогічна ситуація з Конституцією України», - зазначив Михайло Сирота.

Студенти Острозької академії отримали від гостя у подарунок його книжку «Україна в геополітичному просторі третього тисячоліття».

Наприкінці зустрічі ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник подарував Михайлові Сироті енциклопедію «Острозька академія».