Студенти Острозької академії організували арт-вечір «Квіти на асфальті»

26 травня 2008

26 травня у приміщенні культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія» відбувся арт-вечір під назвою «Квіти на асфальті», орагнізований  студентами Острозької академії.

Арт-вечір складався з двох ідейних частин. Перша з них мала назву «Квіти», яка була позначена духом класики. У зв'язку з цим захід урочисто розпочався із виступу Олени Мальчик, учениці Острозької музичної школи, яка грала на бандурі. Оксана Пухонська, студентка другого курсу спеціальності «літературна творчість», презентувала гостям свої поезії. Тарас Кирилюк  грав на баяні. Тарас Хмільовський  виконав вірші під акомпанемент гітари та сопілки. Аліна Бережна  та Валентина Котик , учениці Острозької музичної школи, заспівали «Мамин вальс». Олександр Шумілін, гість із міста Луцька, та Роман Романюк, студент першого курсу спеціальності «літературна творчість», презентували для присутніх власні поезії.

Друга частина вечора під назвою «Асфальт» розпочалася із презентації фоторобіт. Вечір продовжився виступом Ірини Медвєдєвої, студентки другого курсу спеціальності «літературна творчість», яка зачитала своє оповідання під акомпанемент візуального супроводу. Виступи гурту із Володимира-Волинського «Кнайпа куйота», Луцька «V.O.D.A.» та місцевих рок-гуртів «Комісія» та «THECUNT» завершили проведення арт-вечора.