Лист до уряду: Братство спудеїв вимагає збільшити акцизний збір

26 березня 2008

Від імені більшості студентів колегією Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» днями було надіслано листа до Кабінету Міністрів України на ім’я Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням збільшити акцизний збір на тютюнові вироби і тим самим зменшити попит на цей вид продукції. Такі заходи, на переконання спудеїв Острозької академії, повинні зменшити кількість курців в Україні, а також збільшити надходження до бюджету держави.

Мотивацією до написання листа Братством спудеїв стало те, що ціни на тютюнові вироби у порівнянні з іншими видами продукції з 2007 року майже не зросли, а рівень тютюнопаління серед громадян України є надзвичайно високим. Острозька академія загалом і Братство спудеїв як орган студентського самоврядування в університеті займає надзвичайно активну позицію у боротьбі з цією пагубною звичкою, зокрема серед молоді. Нагадаємо, що два роки тому тут було оголошено безстроковий проект «Острозька академія – територія, вільна від паління», у результаті якого в університеті вже зараз налічується 18 академічних груп, де жоден студент не палить.