Святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту

26 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» з 24 по 29 березня під гаслом «Кидайте всі турботи – ПІМу вже 3 роки» проходить тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту.

Тиждень розпочався урочистим відкриттям за участі завідувачів кафедр факультету, які вручили грамоти студентам за активну участь в науковому та громадському житті університету. Протягом дня студенти спеціальності «Психологія» надавали поради психолога всім бажаючим, а ввечері провели психологічний тренінг Heart making  «Коли на світі тільки двоє».

У вівторок студенти спеціальності «Політологія» провели конкурс оратора на тему: «Моя ідеальна країна», а школа політичної аналітики «Поліс» презентувала доповідь «100 днів діяльності уряду Юлії Тимошенко».

Середа ознаменувалася проведенням щорічного фестивалю реклами, в якому взяли участь 15 студентів, презентуючи свої проекти соціальної реклами.
27 березня заплановане феєричне супер-шоу «Танці з викладачами» за участі шести студентсько-викладацьких пар, що вийдуть на паркет, аби продемонструвати свою майстерність у танці. У п’ятницю відбудеться презентація театру психодрами «Катарсис», під керівництвом Галини Гандзілевської.

Тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту закінчиться корпоративною вечіркою в медіа-клубі «Марсель», на яку запрошено викладачів на випускників факультету.