Фонд Віктора Пінчука продовжує співпрацю зі стипендіатами Zavtra.Ua

25 листопада 2008

Уже другий рік поспіль студенти Острозької академії є активними учасниками стипендіальної програми Zavtra.Ua фонду Віктора Пінчука. У цьому році Фонд започаткував нову програму, спрямовану на фінансову підтримку індивідуальних наукових ініціатив дійсних стипендіатів (як студентів, так і випускників). Серед цьогорічних переможців – Михайло Якубович, випускник ОА, магістр релігієзнавства. До речі, це єдине дослідження гуманітарного профілю, яке експертна комісія Фонду визначила як перспективне. Наукова робота Михайла Якубовича присвячена історичній реконструкції поглядів на сутність релігії у працях головних представників ісламської традиціоналістичної думки. Також у рамках підготовки до виконання цього наукового дослідження стипендіат проходить стажування у Центрі міждисциплінарних досліджень Варшавського університету.