Острозька академія здійснила випуск українських богословів

25 червня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» відбулося вручення дипломів магістрам спеціальності «богослів’я». На сьогодні в Україні це один з унікальних випусків, оскільки вдруге вищий навчальний заклад підготував магістрів такої спеціальності.

Врученню дипломів передувала божественна літургія, на якій були присутні високодуховні гості з області: Єпископ Рівненський і Брацлавський Онуфрій та Митрополит Рівненський і Острозький Євсевій. Після літургії розпочалася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності «філософія», спеціалістам та магістрам спеціальності «релігієзнавство» та магістрам спеціальності «богослів’я». вручення дипломів відбувалося у Студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького.

Церемонія традиційно розпочалася з молитви. Випускники та гості разом з церковним хором співали «Отче наш» та «Царю небесний», після чого ґрадуанти склали урочисту обіцянку випускника Острозької академії.