Вшанували пам’ять Тараса Закидальського

21 січня 2008

Днями у Національному університеті “Острозька академія” відбулася лекція пам’яті Тараса Закидальського – видатного українського науковця, філософа та громадського діяча, великого друга Острозької академії.
Тарас Закидальський більшу частину життя провів в Канаді, залишаючись при цьому патріотом України. Він переймався проблемами освіти та всіма силами підтримував українські університети. До Острозької академії Тарас Закидальський ставився особливо. Тут він читав лекції студентам, заснував стипендію імені свого батька Данила Закидальського.
Лекція пам’яті Тараса Закидальського – це невелика данина людині, життя якої було прикладом благородства та відданості справі. Своїми спогадами про знайомство та співпрацю з паном Тарасом поділилися з присутніми ректор університету Ігор Пасічник, професор Валерій Полковський, директор Інституту досліджень української діаспори Національного університету “Острозька академія” Алла Атаманенко, декан факультету романо-германських мов Світлана Новоселецька .
Ректор Ігор Пасічник повідомив, що відтепер в Острозькій академії буде запроваджено нову стипендію – імені Тараса Закидальського.