Першість України зі софтболу в Острозькій академії

20 червня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи адміністратора Української Little Ліги з бейсболу та софтболу, представника української діаспори у США Василя Тараска вперше в Україні відбулися змагання з першості країни зі софтболу серед дитячої ліги «Big League».

У змаганнях взяли участь збірна команда міста Рівного, у складі якої були представлені гравці збірної України, збірна команда міста Луцька, що тренується на базі Волинського національного університету ім. Лесі Українки, та збірна команда Національного університету «Острозька академія». У результаті змагань першість виборола збірна команда міста Рівного.

Такі змагання вперше відбувалися на території України, оскільки поки що немає необхідної бази для їх проведення. Проте завдяки будівництву спеціального майданчика на території Острозької академії проведення першості України зі софтболу може стати традицією. Організатори змагань сподіваються залучати до участі у змаганнях команди Києва, Кіровограда, Луганська.