Першокурсники відрекомендували себе Академії

19 листопада 2008

Вечір студентської творчості, гумору та креативу подарували спудеї першого курсу Національному університету «Острозька академія». У рамках святкування Дня студента 19 листопада відбувся щорічний студентський конкурс «Візитівка».

Команди, кожна з яких представляла свій факультет, презентували аудиторії те, що першокурсники вважають найцікавішим та найоригшінальнішим у їх студентському житті. Переважна більшість виступів уже традиційно спрямовувалася на гумористичне відтворення навчальних буднів та студентського дозвілля в Острозькій академії.

Кожна з шести команд згідно з рішенням журі, представленим головами студентських рад факультетів, отримала перемогу в певній номінації. Проте Братство спудеїв вирішило відзначити невеличкими подарунками представників факультету політико-інформаційного менеджменту, чий колектив, на думку братчиків, виступив найяскравіше.

«Візитівка - 2008» стала для першокурсників можливістю представити свої таланти й оригінальність, а також – своєрідною ініціацією молодого покоління у родині спудеїв Острозької академії.