В Острозькій академії обговорювали філософські проблеми

19 квітня 2008

Всеукраїнська студентська олімпіада з філософії та релігієзнавства, що проходила в стінах Національного університету «Острозька академія» 14-17 квітня, зібрала тут представників з різних куточків України.

Учасники презентували свої реферати, які охоплювали періоди від античної філософії до філософії постмодерну. Також вони писали есе на тему: «Віртуальність і філософія», після чого відбулася жвава дискусія між молодими дослідниками.

За підсумками чотирьох конкурсних днів призові місця були розподілені таким чином: І місце – Максим Карповець (Національний університет „Острозька академія”); ІІ місце – Денис Іванченко (Дніпропетровський національний університет соціально-гуманітарної філософії) та Володимир Волковський (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова), ІІІ місце – Вікторія Чорнописька (Тернопільський національний педагогічний університет ім. Гнатюка) та Юлія Пахомова (Волинський національний університет ім. Лесі Українки). Усі учасники олімпіади були нагороджені призами та грамотами.

«Проведення олімпіади в Острозькій академії – це своєрідна комунікація між людьми з різних регіонів, яка дає змогу обмінятися думками, поділитися чимось новим та оригінальним. Такий захід є своєрідним лакмусом, який ідентифікує інтелектуальну ситуацію в Україні», – поділився враженнями переможець олімпіади, студент п’ятого курсу спеціальності «культурологія» Національного університету «Острозька академія» Максим Карповець.