Візит німецького науковця Уве Кленнера

19 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 19 березня  відбулася зустріч з німецьким науковцем Уве Кленнером, який досліджує проблеми євроінтеграції та соціальні питання в Євросоюзі і Німеччині. Результатами своїх напрацювань дослідник поділився зі студентами, прочитавши їм лекцію про зміни в соціальних структурах Німеччини. Основні поняття, на які опирався доповідач – демографічна ситуація країни, соціальні прошарки та прибуток населення. При цьому Уве Кленнер порівнював дані своєї країни з іншими, а також розповів, що цікавиться аналогічними відомостями в Україні. «Я завжди читаю ваші газети, збираю інформацію. Найбільше, що мене цікавить, – це впровадження Болонської системи у таких вищих навчальних закладах, як ваш. Також те, як росте мінімальна заробітна платня населення. З одного боку я читаю лекції про ці явища в Німеччині, з іншого – сам навчаюсь, досліджуючи їх в Україні», -  сказав гість.

Це не єдиний візит Уве Кленнера в Україну, але в Острозькій академії він побував уперше. На запитання про свої враження від навчального закладу, пан Кленнер відповів, що йому дуже приємно знаходитися в навчальному закладі, стіни якого мають таку древню та величну історію, а також висловив свої симпатії викладачам та студентам університету.