Острозька академія – перша на Таврійському золотовусті

17 листопада 2008

Студенти правничого факультету Національного університету „Острозька академія” Леся Цимбалюк та Юлія Лопанчук здобули перемогу у Всеукраїнських змаганнях з правового врегулювання ринку нерухомості „Таврійський золотовуст”.

14 – 15 листопада у Таврійському національному університеті в Сімферополі відбулися змагання з правового врегулювання ринку нерухомості „Таврійський золотовуст”, учасниками якого серед представників вищих навчальних закладів з усієї України були і студенти Острозької академії. Леся Цимбалюк, студентка четвертого курсу, та Юлія Лопанчук, студентка магістеріуму, ще раз довели, що Острозька академія займає провідне місце у науковому житті країни, здобувши перемогу у змаганнях. Окрім цього, Юлія Лопанчук стала кращою серед студентів України в номінації „Кращий оратор”. Вітаємо дівчат з перемогою і дякуємо за гідне представлення університету.