Острозька академія гостинно відчинила двері абітурієнтам

17 травня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 17 травня відбувся День відкритих дверей, на який приїхали абітурієнти з різних куточків України.

У рамках заходу абітурієнти та їх батьки зустрілися із директором Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання, відповідальним секретарем приймальної комісії НаУОА Галиною Пастушок, яка розповіла їм про університет, систему навчання та ознайомила з особливостями вступної кампанії 2008 року. Під час зустрічі до уваги аудиторії демонструвалися панорамний тур Острозькою академією та документальний фільм «Ренесанс української нації».

Також абітурієнти мали можливість скласти пробне тестування з англійської мови «Перевір себе» та відвідати майстерню практичного психолога, взявши участь у таких розвиваючих програмах, як «Розвиток впевненості», «Я обираю професію», «Основи інтелектуального росту».

Наприкінці Дня відкритих дверей для гостей була організована екскурсія для ознайомлення з ресурсною базою Острозької академії та її історичним минулим.