Провідні економісти обговорювали стан фінансової системи України

16 травня 2008

Упродовж двох днів 16-17 травня 2008 року у Національному університеті «Острозька академія» відбулася шоста щорічна науково-практична конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток».

Цього року на участь у конференції було заявлено понад 168 доповідачів, з яких 29 є докторами економічних наук, 78 – кандидатами, 81 – аспірантами. В цілому було представлено понад 52 вищих навчальних заклади з усіх регіонів України, 6 науково-дослідних інститутів, а також представники банків, фінансових установ з 15 областей. Серед запрошених гостей на конференції був присутній Арндт Кюмпель (Arndt Kümpel), представник бізнесової еліти Німеччини, спеціаліст у банківській сфері, консультант ринків країн СНД.

Конференція охоплювала такі напрямки, як трансформація бюджетної та податкової системи України, фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України, фінансові аспекти соціальної політики держави, актуальні проблеми фінансово-кредитних відносин та напрямки їх вирішення, фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності, а також сучасні тенденції розвитку фінансового ринку. Учасники конференції мали можливість почути доповіді провідних фахівців не тільки фінансової сфери, а й представників напрямку економічної кібернетики.

За результатами підведених підсумків буде опубліковане видання «Наукові записки: серія Економіка», що міститиме напрацювання усіх доповідачів-учасників конференції.