Питання духовного розвиту особистості обговорювали молоді науковці

15 листопада 2008

14 листопада у Національному університеті «Острозька академія» відбулася перша Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Духовний розвиток особистості». Ініціатором конференції виступило Студентське наукове товариство.

У заході взяли участь чимало молодих науковців України, представники преси та громадських організацій Рівненської області.
Виховання духовності – це формування насамперед моральної свідомості: моральних норм, принципів, ідеалів, понять. Тому духовна криза особистості – це втрата сенсу життя. Гострота вічних питань не залежить від віку, однак для молодих людей їхня невирішеність найчастіше призводить до глибокої психологічної кризи особистості.

«Проблема духовності належить до тих філософських проблем, які прийнято називати “вічними”. Вона особливо актуалізується у драматичні періоди людської історії, який нині, зокрема, переживає Україна, коли принципово нові життєві явища та обставини коригують способи і засоби життєвого вибору і соціального самовизначення індивідів», – зазначив студент Львівського національного університету ім. І. Франка Максим Коляда.