Газета «Острозька Академія» – лідер серед студентських ЗМІ

15 травня 2008

Газета «Острозька Академія» зайняла перше місце на виставці загальноукраїнських студентських засобів масової інформації у номінації «Краще неофіційне видання вищого навчального закладу» у рамках Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Асоціювання студентської журналістики: через навчання до професійного розвитку».

Національний університет «Острозька академія» продовжує займати лідируючі позиції у сфері духовного та інтелектуального розвитку української молоді. Університет пишається не лише своїми науковими досягненнями, а й підтримує розвиток кращих традицій української журналістики. Адже студентська газета навчального закладу під назвою «Острозька Академія» зайняла перше місце на виставці загальноукраїнських студентських засобів масової інформації у номінації «Краще неофіційне видання вищого навчального закладу».

Конкурс студентської преси проходив у рамках Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Асоціювання студентської журналістики: через навчання до професійного розвитку», яка відбулася 13-15 травня на базі Запорізького національного університету. Конференція передбачала проведення секційних засідань, відвідування студентами-журналістами тренінгів та майстер-класів, що проводилися відомими українськими журналістами та медіа-експертами, а також участь у виставці-конкурсі загальноукраїнських студентських ЗМІ. Загалом на виставці були представлені близько п’ятдесяти засобів масової інформації вищих навчальних закладів з усієї України.

Міжнародна наукова-практична конференція студентських ЗМІ проводиться уже вдруге. Організатори заходу ставлять за мету налагодження обміну досвідом між представниками студентської преси з усіх куточків України.