Презентація навчального комплексу з християнської етики

15 лютого 2008

14 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація комплексу навчального посібника з християнської етики для учнів 5 класу. Керівник та ініціатор проекту, директор Центру релігієзнавства Острозької академії, професор кафедри лінгвістики факультету романо-германських мов Василь Жуковський та авторський колектив, до якого були залучені вчителі, викладачі та студенти з різних регіонів, розповіли слухачам про свої досягнення та продемонстрували вже надруковані книги, готові для використання у школах. Метою, яку поставили перед собою автори та видавці підручника, було бажання інформувати учнів шкіл про християнські моральні чесноти, формувати світогляд, чуттєві, мисленнєві та комунікативні навички молодої людини. Сама ідея виникнення подібного комплексу з’явилася через необхідність змін у викладанні предмету «Християнська етика» у школах.

Нові підручники видані накладом у п’ятдесят тисяч примірників, які розповсюджуватимуться по школах безкоштовно. Авторський колектив сподівається, що вчителі шкіл та учні оцінять їх роботу, і планує працювати в цьому ж напрямку  надалі, розробляючи посібники для всіх класів загальноосвітньої школи.