В Острозькій академії змагатимуться за звання майстра спорту

14 липня 2008

На тенісних кортах Національного університету «Острозька академія» 14 липня відбулося відкриття літнього тенісного чемпіонату України серед юніорів та юніорок віком до 18 років. Гравців привітали державний тренер з тенісу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Леонтій Бурма, головний спеціаліст сектору олімпійських ігрових видів спорту Наталія Логвиненко, голова осередку Всеукраїнської федерації тенісу України в Рівненській області Юрій Ходаковський, заступник голови Острозької райдержадміністрації Олександр Фризюк та ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

«Рівненська область має гордитися тим, що змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів проводяться саме у нас. Адже в Острозькій академії єдині корти в регіоні, підкріплені міжнародним сертифікатом якості. Це те, про що рівняни колись могли лише мріяти», - запевнив Ігор Пасічник під час вітального слова.

Тенісний чемпіонат триватиме до двадцятого липня, під час якого гравці будуть змагатися за звання майстра спорту. Таке почесне звання зможе отримати той, хто посяде за результатами турніру перше і друге місця. За словами Леонтія Бурми, це досить важливі змагання у відборі кращих гравців України для участі у міжнародних тенісних поєдинках.