Вікторія Назарук, найактивніший громадський діяч серед студентів України

13 листопада 2008

Студентка п’ятого курсу спеціальності «українська філологія» Національного університету «Острозька академія» Вікторія Назарук увійшла у дванадцятку найактивніших громадських діячів серед студентів України.

Конкурс «Найактивніший громадський діяч серед студентів» проводиться щорічно з ініціативи Міністерства освіти і науки України з метою виявлення та мотивації студентської молоді до активної громадської діяльності.

Конкурсна комісія, до складу якої входили громадські діячі та представники Міністерства освіти і науки України, рекомендувала для нагородження грамотами 12 осіб, серед яких – студентка Острозької академії Вікторія Назарук.

Нагадаємо, що це вже не перша перемога Вікторії. Цьогоріч навесні вона перемогла у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови ім. Петра Яцика, у Всеукраїнському конкурсі есе «Я жінка-українка» та зайняла третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови та літератури. Також студентка бере активну участь в акціях, які проводить молодіжна міська громадська організація міста Рівного «Соціальний подіум».

Переможців конкурсу відзначили відомчими нагородами, які вручив міністр освіти і науки України Іван Вакарчук 13 листопада в Українському домі у Києві під час урочистостей до Дня студента.