Дмитро Степовик передав колекцію книг Науковій бібліотеці

13 травня 2008

У рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Виховання молоді на християнських моральних цінностях», Української православної церкви Київського Патріархату, провідний науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. Максима Рильського Національної академії наук України Дмитро Степовик передав у наукову бібліотеку Національного університету «Острозька академія» на довічне зберігання цінні книги з дарчими написами, поповнивши створену раніше приватну колекцію, названу його ім’ям.

У колекції широко представлені дослідження професора Дмитра Степовика у різних галузях науки. Особливий інтерес представляють видання «Іконологія й іконографія», де розглядається низка питань, пов’язаних з джерелами іконотворчості у Церкві Христовій, фундаментальна монографія «Історія сучасної української ікони Х-ХХ століть», унікальна монографія, книга-альбом «Сучасна українська ікона», монографія «Патріарх Мстислав». Серед подарованих професором Дмитром Степовиком книг – монографічні дослідження щодо мистецтва української діаспори. Тут можна назвати такі його видання, як «Яків Гніздовський», «Українська ікона. Іконотворчий досвід діаспори».

З 19 травня по 25 червня у виставковому комплексі Наукової бібліотеки Національного університету «Острозька академія» відбуватиметься відкритий перегляд літератури, подарованої для університетської книгозбірні професором, академіком Академії наук Вищої школи України Дмитром Степовиком.