Острозькі читання пам’яті князя-просвітника

13 лютого 2008

У Національному університеті “Острозька академія” відбулись Острозькі читання, приурочені до 400-річниці від дня смерті князя Василя-Костянтина Острозького.

У рамках заходу із доповідями виступили кандидат наук з мистецтвознавства, викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Острозької академії Ярослава Бондарчук, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Віктор Атаманенко, заступник  директора з наукової роботи Острозького державного історико-культурного заповідника Микола Манько, художник-реставратор Микола Бендюк, фахівець з наукової роботи Центру вивчення спадщини Острозької академії Світлана Дарчик, студент IV курсу спеціальності “історія”  Віталій Бондарчук, студент III курсу спеціальносі “релігієзнавство” Юрій Кірушок, які закцентували увагу на  внеску Василя-Костянтина Острозького в розвиток української державності, культури та духовності.

Учасники висловили сподівання на те, що постать князя буде гідно вшанована на загальнодержавному рівні.
 Наступного дня відбудеться панахида в Студентсько-викладацькому храмі університету та урочиста академія, приурочена до Року князя Василя-Костянтина Острозького в Острозькій академії.