Нова перемога правників

12 лютого 2008

8-10 лютого у м. Києві відбувся національний раунд ELSA Moot Court Competition (EMCC), присвячений міжнародним економічним проблемам та праву СОТ, що проводиться в Україні вже вдруге. В змаганнях, які відбувалися англійською мовою, брали участь команди з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Ірпіня, Дніпропетровська, Донецька та Острога. Особливість проведення такого конкурсу полягала в тому, що він відбувався у формі стилізованого судового засідання та дебатів, під час яких учасники вирішували покладені на них завдання відповідно до норм міжнародного права.

Національний університет “Острозька академія” представляли студенти третього курсу правничого факультету Ашот Агарян (капітан), Грицюк Ірина, Іськович Анастасія та Маркович Вікторія. За результатами змагань команда НаУОА посіла третє місце, поступившись лише конкурсантам з Київського національного інституту міжнародних відносин та Львівського національного університету ім. І. Франка.

Це вже не перше визнання правників Острозької академії на такому рівні. Раніше вони вже займали призові місця на всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, змаганнях з правничих наук, а також конкурсах юридичних клінік. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!