Володимир Панченко поставив „Літакцент” в Острозькій академії

11 вересня 2008

Презентувати альманах „Літакцент” і сайт під однойменною назвою  – з такою метою до Острозької академії ось уже вдруге завітав редактор сайту, доктор філологічних наук, літературний критик Володимир Панченко.

До альманаху увійшли найкращі критичні статті про сучасну українську літературу, зокрема матеріали Степана Процюка, Дмитра Наливайка та інших талановитих молодих критиків-початківців, студентів Києво-Могилянської академії. Крім того, до альманаху включено й коментарі відвідувачів сайту щодо розміщених на ньому  статей.

„Ми намагаємося запалити хоч маленьку свічку в літературній темряві”, – прокоментував завдання свого літературно-критичного видання пан Володимир і закликав студентів Острозької академій прилучитися до авторів сайту.