Театральна студія «Ліра» презентувала власну творчість

11 червня 2008

11 квітня у приміщенні Культурно-мистецього центру Національного університету «Острозька академія» відбулась презентація творчого звіту театральної студії «Ліра» за режисури Руслани Величко. До уваги глядачів учасники тетральної студії запропонували поезію, монологи з відомих п’єс та одноактну п’єсу Антона Чехова «Ведмідь» у власному виконанні.

Займаються у театральній студії, що діє на базі Культурно-мистецького центру, студенти Острозької академії. На презентації творчого звіту театрального колективу Олена Камінник виконувала монолог Свічки за пєсою Івана Кочерги «Свіччине весілля», Христина Дичко грала Катрю Дзвонарівну з п’єси Михайла Старицького «Не судилось», Алла Дубровик виконувала монолог Мірандоліни за п’єсою Карла Гольдіні «Господиня заїзду». У ролі баби з повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сімя» побувала Дарина Гузенкова, а Проню Прокопівну з п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями» грала Ольга Сильчук.

Також учасники театральної студії презентували у власному виконанні п’єсу Антона Чехова «Ведмідь». Ролі виконували Іванна Кидюк, Олександр Рибко, Сергій Полоневич.