Хор Острозької академії виступив у Кременці

11 травня 2008

Студентський народний академічний хоровий колектив Національного університету «Острозька академія» взяв участь у міжнародному молодіжному фестивалі духовного співу, що проходив у місті Кременці.

Камерний склад хору Острозької академії здійснив свій другий візит до Кременця, а сам фестиваль під назвою «Ave Maria» відбувся цього року втретє. Кременецькі хорові вечори «Ave Maria» поєднали святкування Дня міста та відзначення Дня матері, який припав у 2008 році на 11 травня.

Студентський хор виконав кілька духовних творів у Церкві Воздвиження Чесного Хреста Кременця, а також представив Острозьку академію на гала-концерті, який відбувся у школі мистецтв імені М. Вериківського. Фінальний гала-концерт завершився виконанням усіма колективами-учасниками фестивалю музичної композиції на слова Тараса Шевченка «Обніміте ж, брати мої» та твору «Многая літа» українською та польською мовами, оскільки участь у фестивалі брали хорові колективи не лише з різних областей України, а й з Польщі.