Видання Острозької академії були представлені на спеціалізованому ярмарку «Освіта-2008»

11 травня 2008

Національний університет «Острозька академія» у рамках спеціалізованого ярмарку  «Освіта-2008», що проходив 8-10 травня у місті Львові, презентував нові видання та видавничі проекти. Відвідувачі ярмарку мали змогу побачити книги та поспілкуватися з їх авторами.

8 травня про свій новий оригінальний проект «Порівняння видання Острозької і Єлизаветівської (Синодальної церковнослов’янської) Біблій з поданням оригінальних грецьких і латинських джерел» розповів завідувач кафедри теології, професор, перекладач та укладач Острозької Біблії отець Рафаїл Торконяк. «Острозька Біблія – це книга, яка наповнює життєдайною духовною енергією. Ми щасливі, що маємо таке видання, яке потрібно дуже цінувати», - поділився враженнями гість ярмарку, відомий театральний режисер Роман Віктюк.

Цього ж дня увечері також відбулася презентація книги поета, прозаїка, літературознавця, перекладача, есеїста, учасника літугрупування Бу-Ба-Бу Віктора Неборака «АГ та інші речі (есейчики, популярні критики, дискурс)». Крім того, відвідувачі мали змогу подискутувати з літератором щодо стану, проблем та перспектив сучасної української літератури.

10 травня було представлено до уваги відвідувачів монографію першого проректора НаУОА, професора, доктора філософських наук, члена Національної спілки письменників України Петра Кралюка, присвячену 425-річчю від дня народження видатного українського просвітителя, випускника Острозької академії Мелетія Смотрицького, «Мелетій Смотрицький і українське духовно-культурне відродження кінця ХVI – початку XVII ст.».

На ярмарку також презентувалися видання Інституту досліджень української діаспори, що діє при Острозькій академії.

Організатори спеціалізованого ярмарку «Освіта-2008» вручили Національному університету «Острозька академія» подяку за активну участь та репрезентативне представлення  здобутків і напрямів сучасної освіти.