Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з гуманітарних наук – за Острозькою академією

07 травня 2008

Студентка другого курсу Національного університету «Острозька академія» спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність» Бойчук Олена здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з гуманітарних наук.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з гуманітарних наук проходив у Харківській академії культури. У конкурсі взяли участь представники вищих навчальних закладів з усієї України. Олена Бойчук зайняла перше місце за напрямком «документознавство та архівознавство». Студентка писала роботу у сфері зв’язків з громадськістю. Олена працювала під керівництвом викладача кафедри «документознавство та інформаційна діяльність» Острозької академії Олени Шершньової.