«Пори року» Антоніо Вівальді у живому виконанні лунали в Острозькій академії

07 травня 2008

7 травня свято класичної музики для спудеїв Острозької академії та мешканців Острога влаштували гості з Рівного – камерний оркестр Рівненської обласної філармонії.

Приводом для святкування стало «400-річчя унікальної музики: у 2008 році виповнилося 330 років з дня народження Антоніо Вівальді та 70 років з дня народження Мирослава Скорика», – зазначила майстер художнього слова Рівненської обласної філармонії Тамара Куропатіна.

Студенти Острозької академії мали змогу почути спів вокалістки Анастасії Перетягіної. Концерт «Пори року» Вівальді виконували солісти Лідія Футорська, Ольга Бойчук та Юрій Трофимчук. Віртуозній грі скрипки Лідії, віолончелі Ольги та клавесина Юрія аудиторія аплодувала стоячи. Стихії усіх пір року вирували у музиці камерного оркестру під керівництвом диригента Ольги Трофимчук.

Візити Рівненської обласної філармонії до Острозької академії вже стали традиційними, проте щоразу виправдовують очікування слухачів почути віртуозне виконання шедеврів світової музики.