Проходить тиждень гуманітарного факультету

07 березня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» третього березня, закликом зустрічати весну з гуманітарним, розпочався щорічний тиждень факультету. В цей день було проведено турнір з шахів, презентацію стінгазет гуманітаріїв та відкриття виставки художніх робіт студентів, яка зараз експонується в культурно-мистецькому центрі академії. У вівторок відбувся брейн–ринг та концерт за участю студентських гуртів, а також запальна рок-вечірка. Днем цікавих та нестандартних зачісок стала середа, коли усі могли проявити свої творчі здібності та фантазію. П’ятого березня  відбулись змагання з міні–футболу та засідання літературного кафе. Закінчився тиждень гуманітарного факуьтету святковим концертом, вечіркою в культурно-мистецькому центрі та феєрверком.