Не навчанням єдиним живе Острозька академія

05 червня 2008

У кінці навчального року Національний університет «Острозька академія» підводить підсумки не лише наукових здобутків, а й спортивних досягнень.

Нещодавно закінчилась спартакіада «Здоров’я» серед факультетів університету. Визначились її цьогорічні переможці, серед яких: І місце здобув факультет політико-інформаційного менеджменту, ІІ місце – гуманітарний, ІІІ місце – економічний факультет.

Спартакіада проводилася не лише на загальноуніверситетському рівні, а й на обласному. За результатами спартакіади Острозька академія посіла перше місце серед навчальних закладів з кількістю студентів не більше 5 тисяч у Рівненській області. Спартакіада відбувалася в Острозькій академії. Університет гостинно вітав обласну спартакіаду серед працівників освіти у ВНЗ. Приємно відзначити, що особливо вдало виступила жіноча збірна господарів з волейболу, виборовши почесне перше місце.

Перемога в обласній спартакіаді –не єдине досягнення Острозької академії. В університеті з’явився перший студент, який взяв участь у змаганнях міжнародного рівня. Сергій Бебко посів третє місце на кубку світу з карате-до.

Команда Острозької академії з тенісу перемогла у відбірковому етапі та виборола право у вересні представляти Рівненську область на Всеукраїнських змаганнях у Феодосії.

21 липня в Острозькій академії вперше за всю спортивну історію нашої держави відбудуться змагання за першість України у Великій Лізі з Софтболу, участь у яких візьмуть і спортсмени академії.