Відомий PR-технолог тренував студентів Острозької академії

06 травня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 6 травня в рамках проекту органу студентського самоврядування Братства спудеїв «Школа молодого лідера» відбувся тренінг на тему «Основи практичного використання PR-технологій». Тренінг проводив фахівець-практик у сфері зв’язків з громадськістю, що працював у PR-штабах різноманітних політичних сил, Євген Бриж. Він розповів про основні технології та стратегії, що використовуються PR-працівниками, та презентував студентам Острозької академії своє бачення змісту та необхідних навиків роботи у сфері Public Relations (PR), яке базувалося на досвіді роботи у сфері мас-медіа та піар-технологій пана Євгена. Зокрема, учасники тренінгу розглянули питання сутності PR, засобів, методів та етапів PR-кампаній. Євген Бриж зі свого боку радив студентам, які хочуть досягти успіху у сфері зв’язків з громадськістю, якомога більше працювати практично.

Заняття проходило у формі діалогу зі студентами, які брали активну участь у роботі тренінгу. Наприкінці зустрічі обидві сторони висловили сподівання на подальшу співпрацю, оскільки на факультеті політико-інформаційного менеджменту Острозької академії готують фахівців зі зв’язків з громадськістю.