Острозьким студентам вручали стипендії «За здоровий спосіб життя»

03 червня 2008

Третього травня у Національному університеті «Острозька академія» відбулося нагородження лауреатів стипендії  фонду імені Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя». Студенти отримували стипендії від представника фонду Віри Маланчій.

В університеті існує традиція щорічно надавати стипендії студентам, які ведуть здоровий спосіб життя та беруть активну участь у спортивно-масовій роботі. Цього разу кращими були визнані студенти Віта Купчинська, Роман Приходько, Катерина Чуприна, Олександр Шинкарук, Руслан Чабан, Ярослав Маракін, Петро Юрко, Алла Кондратьєва, Оксана Тодоренко та Андрій Добровольський.

Переможців вітав також гість із діаспори, один із організаторів Фонду імені учнів бувшої Рівненської  гімназії Олександр Михалюк.