Першоквітневий жарт для студентів від Любка Дереша

03 квітня 2008

Один із найскандальніших українських письменників, автор романів «Культ» та «Поклоніння ящірці», що написав свої перші книги у 16 років, Любко Дереш упродовж двох днів зустрічався зі студентами Національного університету «Острозька академія». Ініціатива візиту письменника до університету належить не менш відомому письменнику Олександру Ірванцю, який є викладачем Острозької академії.

Любко Дереш провів майстер-клас для студентів Острозької академії, що навчаються на спеціальностях «літературна творчість» та «українська філологія». Присутні на тренінгу мали змогу почути від талановитого українського письменника рекомендації щодо композиції творів, використання мовних прийомів.

Студенти інших спеціальностей спілкувалися з Любком Дерешем напередодні тренінгу на загальній зустрічі. Автор книг, які вже стали надзвичайно популярними в українському молодіжному середовищі, відповідав на провокаційні запитання студентів, також при цьому провокуючи публіку. Незвична манера спілкування Любка Дереша шокувала студентів, проте наприкінці зустрічі він привітав присутніх з 1 квітня.