Проводиться щотижневий круглий стіл «Програма ЮНЕСКО «Інформаційне суспільство для всіх»

01 лютого 2008

У Національному університеті «Острозька академія» продовжує роботу круглий стіл, темою якого є «Програма ЮНЕСКО «Інформаційне суспільство для всіх».

Круглий стіл проводиться з ініціативи кафедри «Документознавство та інформаційна діяльність». Темою для обговорення під час останнього засідання учасників круглого столу стала «Окінавська Хартія глобального інформаційного суспільства».

Учасники круглого столу під керівництвом викладача кафедри Олени Шершньової намагалися чітко окреслити причини укладення Окінавської Хартії та її основні положення. Крім цього, детально обговорювалися питання подолання цифрового розриву або інформаційної прірви (INFO DEV) між країнами третього світу та позитивні аспекти цього явища для країн «Великої вісімки». Також учасники акцентували свою увагу на проблемі монополізації інформаційного ринку, розглянули плюси та мінуси у проведенні інформаційної політики всесвітньою спільнотою. Як приклад, ними було проаналізовано становище України у ракурсі глобалізації інфраструктури та виокремлено основні питання  із цієї проблематики.