Два викладачі «Волинських Афін» отримали нагороду «Заслужений працівник освіти України»

02 липня 2008

Декан правничого факультету, кандидат політичних наук, доцент Віталій Ковальчук та завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Володимир Трофимович отримали державну нагороду «Заслужений працівник освіти України» згідно із указами Президента України.

Віталій Ковальчук удостоївся такої високої нагороди з нагоди Дня молоді та за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху в Україні, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, досягнення значних результатів у професійній діяльності, активну громадську діяльність. Володимир Трофимович отримав звання заслуженого працівника освіти України згідно з указом Президента «Про відзначення державними нагородами України» за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції.

Це вже не перше отримання таких високих відзнак професорсько-викладацьким складом Острозької академії. Нагадаємо, що минулого року ректора університету, професора Ігоря Пасічника нагороджено однією з найвищих державних відзнак – Орденом Ярослава Мудрого ІV ступеня, а завідувач кафедри теології, професор отець Рафаїл Торконяк та викладач кафедри української філології, письменник, літературознавець Дмитро Стус стали лауреатами Шевченківської премії.

«Такі показники свідчать про високу концентрацію наукової еліти в Острозькій академії та завоювання «Українським Оксфордом» національного інтелектуального простору», - стверджує ректор Ігор Пасічник.