Відбувся щорічний ярмарок професій

07 лютого 2008

Сьомого лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбувся щорічний ярмарок професій.

Цього року ярмарок відвідали провідні компанії у сфері банківських послуг, страхового сектору, представники концернів та керівники держаних організацій і установ.

Перед початком  ярмарку відбувся круглий стіл за участі гостей та викладачів університету. Основною темою для обговорення стали проблеми та  сучасний стан ринку праці, а також професійне виховання молоді, яка буде формувати економіку України через кілька років.

Відразу  після закінчення круглого столу відбулася офіційна зустріч студентів економічного факультету 3-5 курсів з роботодавцями. Під час зустрічі презентували свої компанії представники «Надра Банку», «Укрпромбанку», «Приватбанку», «Форуму», «БМ Банку», «Імексбанку», «Фінанс і кредит», «Брокбізнесбанку», страхової кампанії  «Оранта», компанії «VolWest Group», Державної податкової адміністрації та Головного управління Пенсійного Фонду в Рівненській області.
Наприкінці ярмарку студенти мали змогу зустрітися з роботодавцями в рамках індивідуальних співбесід.