«Поетичне і містичне» очима студентів Острозької академії

18 вересня 2007

Нещодавно у культурно-мистецькому центрі університету відбулася презентація літературної збірки «Поетичне і містичне» для широкої студентської та викладацької аудиторії. В основу презентації було покладено декламацію поезій їх авторами. Проте кожен вірш супроводжувався невеличкою інсценізацією, що допомогло краще відобразити внутрішній світ, почуття та емоції авторів. Організатором презентації, а також її режисером був студент четвертого курсу спеціальності «Політологія» Михайло Мацьо. Представлення літературної збірки завершилося виступом голови студентської ради факультету Ольги Ющук, котра подякувала ректору університету Ігорю Пасічнику, заступнику міського голови Олександру Корнійчуку, декану факультету політико-інформаційного менеджменту Руслані Каламаж за підтримку у виданні книги та презентувала аудиторії «Наукові записки» студентів факультету. Особливу подяку за фінансову підтримку видань студентська рада факультету виразила першому заступнику Острозького міського голови, випускнику Острозької академії Олександру Корнійчуку.