Презентація збірки поезій «Гітарна кров»

07 вересня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» шостого вересня відбувся поетичний вечір-презентація збірки поезій «Гітарна кров» студента другого курсу спеціальності «Літературна творчість» Юхима Дишканта з Тернопільщини, одного з переможців літературного конкурсу «Витоки».

Книга вийшла друком у видавництві «Волинь» і є вже другою збіркою молодого поета. Автора привітали проректор з навчально-виховної роботи, член Національної спілки письменників України Петро Кралюк, завідувач кафедри української філології Анатолій Криловець, викладач та поет Ігор Павлюк, який написав передмову до книжки. Меценатом видання збірки виступив відомий підприємець, депутат Острозької міської ради Григорій Аршинов. Презентація пройшла досить неординарно, оскільки автор декламував свої вірші під спеціально написану для цього музику острозького гурту «Комісія».

«Вам може видатися, що моя поезія досить песимістична й похмура, але справа в тім, що писалась вона під час великої депресії та туги за рідною домівкою», - зазначив Юхим Дишкант.