Журналіст Андрій Шевченко зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом

06 вересня 2007

П’ятого вересня відомий журналіст Андрій Шевченко прочитав лекцію студентам Острозької академії.

Андрій Шевченко, як журналіст у політиці, дав відповіді на численні запитання студентів академії, зміг чітко окреслити своє завдання у Парламенті – створити в Україні успішний медіа-ринок. У рамках лекції був продемонстрований фільм Барака, який містить жахливі кадри неукраїнського життя, але, фактично, за словами Андрія Шевченка, кожне слово, яке було сказано, і кожна цифра, яка була наведена, стосується нашої країни. Вражаючі статистичні дані українських реалій примусили студентів активізувати національну свідомість, а відео-ролик - повірити в «успішну Україну». На закінчення Андрій Шевченко вивів свою формулу успіху: «справжній українець – це той, хто побував в Острозькій академії».