Тенісний сезон в академії триває

25 липня 2007

Днями на тенісних кортах Національного університету «Острозька академія» відбулося відкриття Української універсіади з тенісу.

У змаганнях братимуть участь збірні областей України та міста Києва, гравці яких є представниками вищих навчальних закладів нашої країни. Зокрема в Острог приїхали тенісисти з Рівного, Полтави, Донецька, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Дніпропетровська, Ужгорода та Одеси. Острозьку академію на тенісних змаганнях представляють студенти Роман Лещук та Інна Левіна. Нагадаємо, що це завершальний етап універсіади, тому з кращих переможців буде сформована збірна команда, яка представлятиме Україну на Всесвітній універсіаді в Бангкоку (Таїланд).

До речі, цим змаганням передували тенісний тур «Першість України серед юнаків і дівчат до 18 років», а також традиційний щорічний міжнародний ITF турнір Ostroh Academy Club, учасниками якого були 64 тенісисти із Росії, Білорусі, Чехії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Польщі, Великобританії та США. Переможцем міжнародного турніру став Станіслав Готман із Южноукраїнська Миколаївської області. Друге місце посів студент Рівненського державного гуманітарного університету Олександр Бережнюк.