Ректора Острозької академії нагороджено Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня

02 липня 2007

Указом Президента України Віктора Ющенка за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України ректора Національного університету «Острозька академія», професора Ігоря Пасічника нагороджено однією з найвищих державних відзнак – Орденом Ярослава Мудрого IV ступеня.

Напередодні, під час візиту до Острозької академії Віктор Ющенко високо оцінив діяльність університету, якість викладання та забезпечення навчального процесу. «Учні, які проходять студіювання в Острозькій академії, - це ті нові громадяни України, які з гідністю зможуть зустріти нові виклики і дадуть нові відповіді, яких так сьогодні потребує Україна», - сказав Президент під час перебування в університеті.

Відтепер Ігор Пасічник – єдиний ректор в Україні, нагороджений двома орденами Ярослава Мудрого. У 2006 році Указом Президента України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, значні досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення Незалежності України ректору Острозької академії було присвоєно Орден Ярослава Мудрого V ступеня. «Я не втомлююсь повторювати, що це не лише мої нагороди, а нагороди всіх людей, які разом зі мною понад десятиліття трудились і трудяться над відродженням першого українського навчального закладу», - стверджує Ігор Пасічник.