Конвокація-2007 у «Волинських Афінах»

26 червня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 27 червня відбулася урочиста церемонія Конвокації-2007.

Конвокація проходила за традиціями, відродженими з часів існування Острозької академії XVI ст. У заході взяли участь такі відомі персонажі, як князь Василь-Костянтин Острозький – засновник академії, та княжна Гальшка Острозька – фундаторка цього культурно-освітнього осередку. Також на святі були присутні почесні гості – проректор з міжнародних зв’язків Гуманітарної академії ім. Гейштора (Польща) Кшиштоф Островський, директор страхової компанії «Княжа», член наглядової ради Національного університету «Острозька академія» Роман Василишин та перший заступник голови Острозької міської ради Олександр Корнійчук.

Після святкової церемонії Конвокації випускники Острозької академії та гості відвідали подячний молебень у студентсько-викладацькому храмі Преподобного Федора Острозького.