Студенти організували справжнє свято танцю

18 червня 2007

Днями у Національному університеті «Острозька академія» відбувся фестиваль танцю «Вокзальна історія»– звітний концерт усіх танцювальних колективів університету. Глядачі мали змогу насолоджуватися східними, бальними, латиноамериканськими, спортивно-сучасними танцями.

Острозька академія піклується не тільки про інтелектуальний, а й про духовний розвиток студентів, їх самореалізацію. На сьогодні в університеті діють чотири танцювальних колективи: колектив спортивно-сучасного танцю «Шейк», східного танцю, колектив бально-спортивного танцю «Сандра» та колектив бального танцю «Ніка Данс». Упродовж останніх років в академії сформувалася традиція проводити у кінці навчального року звітний концерт, де кожен колектив має змогу продемонструвати свої досягнення. Цього разу учасники концерту подарували глядачам 19 танцювальних номерів. До програми увійшли хіп-хоп, східні, спортивні, латиноамериканські, бальні танці. Кожен номер вражав неповторністю, майстерністю виконання, оригінальністю задуму, а яскраві костюми та вдалі декорації допомогли організувати справжнє шоу для студентів і викладачів академії.

На концерті був присутній ректор Острозької академії Ігор Пасічник, який привітав учасників танцювальних колективів з проведенням чудового свята.