День захисту дітей в Острозькій академії

31 травня 2007

До Дня захисту дітей в Острозькій академії за ініціативи Братства спудеїв, економічного факультету та студентів інших факультетів університету 30 травня відбулася благодійна акція «Очима надії». В рамках заходу презентувалися художні роботи, виготовлені студентами спільно з учнями Нетішинської художньої школи, яка тісно співпрацює з Острозькою академією. Серед творів – замальовки з природи, яскраві моменти із життя, колажі, роботи у стилі орігамі, які яскраво передають внутрішній світ дітей. Також у цей день проводився збір коштів під гаслом «Життя дітей у ваших руках».

За словами учасників акції, частина вилучених коштів буде передана для школи-інтернату міста Острога, решту зібраних грошей передадуть важкохворим дітям, яким вкрай необхідна підтримка – Олександрі Родзивілюк з міста Нетішина та Денисові Ткаченку з міста Дніпропетровська.

«Головна риса наших студентів – це прояви чуйності і милосердя до навколишніх, усвідомлення, наскільки важливою є допомога тим, хто її потребує», - зазначила одна з ініціаторів акції, викладач економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Наталія Топішко.